Webb WEELT650 Garden Strimmer 29cm 650w WEELT650
This item is now available to Click-and-Collect from our Sandhurst branch!
WEELT650
Features:
  • 29cm (11") Cutting Width
  • 650W Electric Motor
  • Auto-Feed Cutting Head
  • 1.6mm Nylon Line
  • Telescopic Shaft (0-200mm)
  • 90 Degree Rotating Head
  • Flower Guard
  • Guide Wheel
  • 10 Metre Power Cable
  • Adjustable Handle
  • Product Weight: 3.10kg
  • 2 Year Warranty
Keywords strimmers
Our ref WEELT650
Barcode 5055661901697
Brand Logo: Webb
8 in stock at Sandhurst
0
Other products in this category:
Browse our range:
Grass Trimmers
You may also be interested in these products:
TC THGD8031
Town & Country Pop-Up Garden Tidy Bag TCG8031
8 in stock at Sandhurst