Webb WEELT450 Electric Grass Trimmer 25cm
This item is now available to Click-and-Collect from our Sandhurst branch!
Webb WEELT450
Features:
  • 450W motor
  • 25cm cutting diameter
  • Telescopic height
  • Rotating trimmer head
  • Lightweight 1.9kg
Keywords strimmers
Our ref HDY-WEELT450
Barcode 5055661901680
Brand Logo: Webb
3 in stock at Sandhurst
0
Other products in this category:
Browse our range:
Grass Trimmers
You may also be interested in these products:
TC THGD8031
Town & Country Pop-Up Garden Tidy Bag TCG8031
8 in stock at Sandhurst