Webb WEEHT500 Hedge Cutter 51cm
This item is now available to Click-and-Collect from our Sandhurst branch!
Webb WEEHT500
Features:
  • 500W motor
  • 51cm dual-action blades
  • 10m cable
  • Weight 3.3kg
Keywords ---
Our ref HDY-WEEHT500
Barcode 5055661901703
Brand Logo: Webb
4 in stock at Sandhurst
0
Other products in this category:
Browse our range:
Hedge Cutters
You may also be interested in these products:
TC THGD8031
Town & Country Pop-Up Garden Tidy Bag TCG8031
8 in stock at Sandhurst