JAK990UHP550
Irwin Jack Fine Hand Saw 22"
Features:
  • IRWIN Jack Fine Handsaw with a soft grip for user comfort.
  • The fine toothing gives a superior finish.
  • Ideal for cutting plywood, chipboard and other man-made materials.
  • Blade Length: 550mm (22in).